برگزاري يادواره شهداي كربلاي 4 و 5 در كبودراهنگ

به گزارش خبرگزاري فارس از كبودراهنگ عصر جمعه يادواره 46 شهيد عمليات كربلاي 4 و 5 در مسجد جامع كبودراهنگ برگزار شد.

در اين مراسم امام جمعه كبودراهنگ با اشاره به ايثار و فداكاري رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: اسلام به حرمت خون شهدا در جامعه پا گرفته و بايد هر ساله اين يادواره‌ها براي بازگويي ايثار و فداكاري ملت بزرگ ايران به نسل جوان كيفي‌تر و باشكوه‌تر برگزار شود.

حجت‌الاسلام يوسف روحاني با اشاره به اينكه هر زماني كه آسيبي به كشور خورده حاصل جدايي و فاصله گرفتن از اسلام است، افزود: دشمنان هميشه سعي كرده‌اند دين مبين اسلام را يك دين خشن معرفي كنند و در اين راستا با فتواهاي غير عقلاني سعي در رسيدن به اهداف خود دارند كه بايد با حفظ آگاهي و بصيرت افزايي نگذاريم دشمنان به اهداف خود برسند.

وي در بخش ديگري از سخنان خود گفت: به فرمايش رهبر معظم انقلاب مذاكرات ژنو دستاورد مهمي داشت كه به تصويب رسيد ايران هيچگاه محور شرارت نبوده بلكه منادي اسلام و حكومت ديني است و براي دنيا دشمني استكبار با ايران و اسلام ثابت شد كه اينها به بركت خون شهداست.

معاون سياسي امنيتي استاندار همدان نيز با اشاره به اينكه ما در دوران دفاع مقدس تنها با كشور عراق در حال نبرد، نبوديم بلكه با 70 كشور دنيا كه عراق را تا دندان مسلح كرده بودند جنگيديم كه به فضل الهي و ايثار و فداكاري رزمندگان اجازه تصرف حتي يك وجب از خاك كشور را به دشمنان نداديم.

محمد‌ابراهيم الهي‌تبار افزود: در دوران دفاع مقدس نه تنها از خاك كشور بلكه از باورها و اعتقادات دفاع كرديم كه اين امر موجب شد دفاع ما تقدس پيدا كرد.

وي خاطرنشان كرد: امروز به بركت خون پاك شهيدان و با وجود تمامي توطئه‌ها و تحريم‌هاي دشمنان كه هميشه درصدد ضربه زدن به انقلاب و اسلام هستند، به پيشرفت‌هاي بسياري به ويژه در مسائل هسته‌اي دست يافته‌ايم و دشمنان از اين پيشرفت‌ها به دست جوانان متعهد و با ايمان در بهت و حيرت مانده‌اند.


۲۱ / ۱۰ / ۱۳۹۲

نظرات شما
نام و نام خانوادگي :    
ايميل :
نظر شما :
توجه نماييد : نظرات شما پس از تاييد مدير سايت نمايش داده خواهد شد
 
وضعيت نظر جديد : ---


نظرات ارسال شده :

  
تعداد نمايش : ۹۴۸
Copyright : www.KongerehSardaran.ir    Email : Info@KongerehSardaran.ir    Powered by : ProgrammersHeaven