واكنش فرمانده سپاه به سخنان اخير جان كري

فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در واكنش به تهديد و ادعاهاي يك مقام آمريكايي، خطاب به آنها هشدار داد: شما هرگز قدرت درك دامنه‌هاي توان تهاجمي جمهوري اسلامي ايران را نخواهيد داشت.

به گزارش ايسنا، سردار سرلشكر پاسدار محمدعلي جعفري طي بازديد از توانمندي‌هاي دانشگاه جامع امام حسين (ع) در واكنش به تهديد و ادعاهاي وزير خارجه آمريكا مبني بر استفاده از گزينه نظامي عليه ايران اظهار كرد: آقاي كري اين را بداند نبرد مستقيم با آمريكا قوي‌ترين رؤياي مردان مومن و انقلابي در سراسر جهان است. تهديدات شما براي مردم انقلابي ما بهترين فرصت‌هاست. پيشوايان اسلام سال‌ها است ما را براي يك نبرد بزرگ و سرنوشت ساز آماده كرده‌اند. بعيد مي‌دانم مردان عاقل شما اجازه دهند آمريكا كه در يك سوي اين نبرد سرنوشت ساز قرار مي گيرد، گزينه مضحك نظامي را از روي ميز به صحنه عمل بكشاند.

وي افزود: ما مي دانيم شما بدهكارترين كشور جهان هستيد و همه مي دانند ناتواني شما در حل مسايل و مشكلات اقتصادي‌تان آمريكا را چند هفته به تعطيلي كشاند. خورشيد تمدن امپرياليستي شما به مغرب خود نزديك شده است. بيش از اين با تكرار راهبردهاي شكست خورده مانند استفاده از قدرت نظامي، فروپاشي تمدن خود را شتاب ندهيد.

فرمانده كل سپاه با بيان اين كه آمريكا و قدرت هاي نظامي وابسته به او در مقابل چشم مردم مجاهد و با ايمان ما بسيار كوچك و حقير هستند، خطاب به مقامات جنگ طلب آمريكايي تصريح كرد: اگر شما تخصص و فهم مسايل نظامي يا امنيتي را نداريد، از كارشناسان مجرب خود بپرسيد آيا واقعا آمريكا توان و طاقت تحمل تبعات خانمان برانداز عملي كردن گزينه نظامي عليه ايران را دارد؟

جعفري خاطرنشان كرد: بر اساس اطلاعاتي كه به ما مي رسد هم كارشناسان سياسي و هم صاحب نظران امنيتي آمريكا، گزينه نظامي را براي ايران تنها مناسب روي ميز ماندن مي دانند! ولي استفاده از آن را در عمل به صلاح امنيت ملي آمريكا نمي دانند و هشدارهاي خود در اين رابطه را به مسئولين آمريكا بارها داده‌اند.

فرمانده كل سپاه با اشاره به اين كه ايران و ايراني از تهديد خارجي نمي هراسد، بلكه به گواهي حوادث تاريخي پس از انقلاب آن را عامل انسجام جامعه مومن، انقلابي و غيرتمند ايران و متحدين انقلابي اش در سراسر جهان مي داند گفت: به آمريكايي ها توصيه مي كنم اعتبار كلامتان را متناسب توانمندي هاي خود و طرف مقابلتان خرج كنيد و بيش از اين خود را مورد تمسخر جامعه غيور و انقلابي ايران اسلامي قرار ندهيد.

وي در پايان با طرح اين پرسش كه آيا مي‌دانيد چند هزار مسلمان انقلابي كه دل در گرو انقلاب اسلامي داشته و به حقانيت آن ايمان آورده‌اند در سراسر جهان در انتظارند تا شما اين گزينه را از روي ميز به صحنه عمل بياوريد؟ توصيه كرد: اگر نمي دانيد بيانديشيد يا تحقيق كنيد يا لااقل تا زماني كه قرار است منتظر حكم عقل عاقلان خود بنشينيد از بكارگيري اين عبارت مضحك و بدون پشتوانه خرد و انديشه‌ورزي پرهيز كنيد.۰۶ / ۱۱ / ۱۳۹۲

نظرات شما
نام و نام خانوادگي :    
ايميل :
نظر شما :
توجه نماييد : نظرات شما پس از تاييد مدير سايت نمايش داده خواهد شد
 
وضعيت نظر جديد : ---


نظرات ارسال شده :

  
تعداد نمايش : ۱۰۱۹
Copyright : www.KongerehSardaran.ir    Email : Info@KongerehSardaran.ir    Powered by : ProgrammersHeaven