كتاب «پوتين‌هاي آشنا» در اسدآباد رو نمايي شد

كتاب پوتين‌هاي آشنا روايتي از زندگي، حماسه و شهادت سردار شهيد بختيار جمور با حضور مسئولان، خانواده‌هاي معظم شهدا و هم‌رزمان اين شهيد رونمايي شد.

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني سپاه انصارالحسين (عليه السلام) استان همدان در اسادآباد، نويسندگي اين كتاب را سردار حميد حسام بر عهده داشت و انتشارات فاتحان در ۲۰۰ صفحه در سال ۹۱ گردآوري و به همكاري مركز حفظ آثار سپاه انصارالحسين و اداره كل بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس استان همدان چاپ گرديده است.

امام جمعه اسدآباد در مراسم رونمايي از اين كتاب، با بيان اينكه مرور خاطرات شهدا نياز ضروري جامعه اسلامي است، اظهار داشت: امروز بايد با انتقال خاطرات شهدا و جانبازان به جامعه و به خصوص نسل جوان، يادآور ارزش‌هاي اسلامي و تقويت انقلاب باشيم.

حجت‌الاسلام سيدموسي حسيني‌مجد با اشاره به اينكه امروز ما هر چه از انقلاب و جنگ تحميلي درمقابل استكبار جهاني داريم مرهون خون شهداست، افزود: هفته دفاع مقدس فرصت مناسبي براي پرداختن به اين مسائل است كه بايد بيشتر در دستور كار قرار گيرد.

وي موفقيت و پيشرفت در جامعه اسلامي را ايران مديون خون پاك شهدا دانست و تصريح كرد: جنگ تحميلي موجب شكوه و عظمت اسلام در جهان شد و شهدا با قرار گرفتن در مسير انسانيت براي رضاي خداوند و دفاع از انقلاب جان خود را فدا كردند.

امام جمعه اسدآباد خاطرات شهدا را اثر ماندگار و ارزشمند خواند و افزود: امروز بايد نويسندگان قلم خود را در زمينه پاسداشت اين شهدا و براي انقلاب بنگارند.۱۸ / ۱۱ / ۱۳۹۲

نظرات شما
نام و نام خانوادگي :    
ايميل :
نظر شما :
توجه نماييد : نظرات شما پس از تاييد مدير سايت نمايش داده خواهد شد
 
وضعيت نظر جديد : ---


نظرات ارسال شده :

  
تعداد نمايش : ۱۰۹۶
Copyright : www.KongerehSardaran.ir    Email : Info@KongerehSardaran.ir    Powered by : ProgrammersHeaven