ما اقرار مي كنيم كه چمران تو، خلاصه همه اين اسطوره ها بود.

به نام خدا
به بهانه اهدا فيلم «چ» از سوي آقاي ابراهيم حاتمي كيا به فيلم «شيار 143»
عمو ابراهيم سلام
اين روزها كه در كنار اتوبان شهيد همت و از سالن اجتماعات، برج ميلاد،فيلم «چ» و شهيد چمران ديده نشد، فيلم شيار 143 ديده شد، دلم بيش از پيش هواي «برج مينو» كرد. اما وقتي شنيديم كه «ديده بان» اين «خاك سرخ» يك بار ديگر قاف معرفت را نشان داد و در مقابل مادران شهدا، سرخم كرد، خدا را بر غيرت «قصه گويي حاج كاظم» شكر كرديم.
عمو ابراهيم گفتي كه «بيت المقدس و فتح خرمشهر» را با شما شناختيم. ماهم فكر مي كرديم شهيدان حاج احمد متوسليان و حاج محمود شهبازي و حاج ابراهيم همت را در آن ظهر عاشورايي در مقتل جاده اهواز – خرمشهر شناختيم. آن ظهري كه شهيدان حسين قجه اي، حبيب مظاهري و محسن وزوايي با گردانشان، خاكريزي از خون در مقابل دشمن زدند اما اقرار مي كنيم كه چمران تو، خلاصه همه اين اسطوره ها بود.
بدان آن گونه كه علي (ع) فرمود، «تزول الجبال و لا تزل» پس جمجمه ات را به خدا بسپار و بدان كه «چ» و شيار 143 ادامه همان مسيري است كه تو از آغاز تولد فصل هنر دفاع مقدس، ديده بان آن بودي.
عمو ابراهيم
سيمرغ هنر، سال هاست كه به «همت» تو در آسماني «به رنگ ارغوان» به پرواز درآمده و هزاران فرار «مهاجر» را به «چ» و «شيار 143» هدايت كرده است. دل ما، مثل دل مادران شهدا، مثل دل فرزندان شهدا، مثل دل خود شهدا، با تو است.
پس عمو ابراهيم خدا قوت
حسين همداني - باقر سيلواري – علي خوش لفظ - سعيد بادامي۲۸ / ۱۱ / ۱۳۹۲

نظرات شما
نام و نام خانوادگي :    
ايميل :
نظر شما :
توجه نماييد : نظرات شما پس از تاييد مدير سايت نمايش داده خواهد شد
 
وضعيت نظر جديد : ---


نظرات ارسال شده :

  
تعداد نمايش : ۱۳۴۵
Copyright : www.KongerehSardaran.ir    Email : Info@KongerehSardaran.ir    Powered by : ProgrammersHeaven