رضا شكري پور شهيد شاخص سال 93 در تيپ انصارالحسين

 
از سوي فرمانده تيپ انصارالحسين (عليه السلام) شهيد رضا شكري پور به عنوان شهيد شاخص سال 93 در اين يگان معرفي شد.

مهدي فرجي در گفتگو با خبرنگار پايگاه اطلاع رساني سپاه انصارالحسين (عليه السلام) استان همدان، اظهارداشت: شهيد شكري‌پور رئيس ستاد، و با حفظ سمت، فرمانده گردان154 حضرت علي‌اكبر(ع) تيپ32انصارالحسين(ع) ، فردي  مخلص بود و بطور خلاصه مي‌توان گفت اكثر صفات خوب يك انسان واقعي در وجود او جمع بود.

به گفته همرزمان شهيد، رضا اكثر اوقات با وضو بود و علاقه عجيبي به اهل‌بيت عصمت و طهارت(ع) داشت و همواره به مداحان سفارش مي‌كرد كه نوحه و مصيبت اهل بيت را بخوانند.

حاج رضا بسيار افتاده حال و متواضع بود و به جرات مي‌توان گفت در منطقه هر كاري را كه پيشنهاد مي‌كرد خودش هم در آن شركت مي‌كرد؛ و چون روح او در عالم ديگري سير مي‌كرد، فرماندهي و پست و مقام برايش مطرح نبود.

در گفتگوها و نيز در بحث‌هايش تاكيد داشت كه ما بايد پيامها و رهنمودهاي امام(ره) را اطاعت نماييم و به ايشان علاقه وافري داشت.

سرانجام در خرداد سال65 در جريان درگيري با نيروهاي عراقي در جزيره مجنون، از ناحيه سر مورد اصابت گلوله غناسه قرار گرفته و به تبعيت از سرور شهيدان و مولايش اباعبدا... الحسين(ع)، به سوي معشوق پركشيده و به درجه‌ي رفيع شهادت نائل گرديد.

در قسمتي از وصيت‌نامه شهيد آمده‌است: «ما هيچ آرزويي به جز پيروزي اسلام نداريم و جهت تحقق اين هدف بايد خون داد و حالا كه كاروان شهداء در حركت است، ما نيز از خداوند خواستيم كه دنباله‌رو اين كاروان باشيم؛ شايد كه خداوند ما را هم بپذيرد.۳۰ / ۰۲ / ۱۳۹۳

نظرات شما
نام و نام خانوادگي :    
ايميل :
نظر شما :
توجه نماييد : نظرات شما پس از تاييد مدير سايت نمايش داده خواهد شد
 
وضعيت نظر جديد : ---


نظرات ارسال شده :

  
تعداد نمايش : ۱۸۸۲
Copyright : www.KongerehSardaran.ir    Email : Info@KongerehSardaran.ir    Powered by : ProgrammersHeaven