به مناسبت سوم خرداد ماه برگزار مي شود؛ يادواره سردار شهيد محسن بكند و 186 شهيد منطقه قهاوند

فرمانده مركز مقاومت بسيج سپاه قهاوند گفت: يادواره سردار شهيد محسن بكند و 186 شهيد منطقه قهاوند و سه شهيد گمنام در سالروز آزاد سازي خزمشهر در شهر قهاوند برگزار ميگردد.

علي رجبي در گفتگو با  خبرنگار پايگاه اطلاع رساني سپاه انصارالحسين (عليه السلام) استان همدان در قهاوند، از برگزاري يادواره سردار شهيد محسن بكند و 186  شهيد بخش قهاوند و سه شهيد گمنام همزمان با سالروز فتح خرمشهر در سوم خرداد با حضور سردار غلامعلي ابوحمزه فرمانده سپاه انصارالحسين (ع) استان همدان  خبر داد.

فرمانده مركز مقاومت بسيج سپاه قهاوند گفت:سوم خرداد سالگرد روزي است كه اتحاد و همبستگي ملتي به پا خاسته، ثمربخشيده و موجب آشكار شدن فداكاري ، ابهت ، صلابت و هويت ملت ايران شد.

وي عنوان كرد: جنگ تحميلي تنها جنگي بود كه تماميت ارضي كشور حفظ شد و يك وجب از خاك كشور هم به دست دشمن نيافتاد.

رجبي گفت: بسياري از مباحث كه در جامعه ما تبديل به يك مشكل شده اند را مي توان با مديريت جهادي كه در دفاع مقدس حاكم بود حل كرد.

وي ادامه داد: مديريت جهادي همان اتفاقي بود كه در دوران جنگ رخ داد و شاخصه آن در 3 خرداد ماه در دوران دفاع مقدس بروزپيدا كرد .

فرمانده مركز مقاومت بسيج سپاه قهاوند  با بيان اينكه مديريت جهادي يعني مديريت به سبك دوران دفاع مقدس بيان كرد: در آغاز سال جاري بايد با مديريت جهادي حركت كنيم و به دنبال آرمان‌هاي افرادي باشيم كه فتح خرمشهر را رقم زدند.

وي با بيان اين‌كه مطالعه وصيت‎نامه شهدا مي‎تواند افراد را بيشتر با سير و سلوك شهداي هشت سال دفاع مقدس آشنا كند، بيان كرد: امروز اقشار مختلف مردم با پيروي از اهداف و آرمان‎هاي شهدا بايد پشتيبان ولايت‌فقيه باشند و حجاب و عفت خود را در جامعه حفظ كنند تا دسيسه‎ها و فتنه‎هاي دشمنان در كشور نقش برآب شود.

دبير يادواره شهداي منطقه قهاوند گفت: شهدا با اطاعت از فرمان ولايت‌فقيه و با هدف دفاع از ارزش‎هاي اسلامي به جبهه‎هاي حق عليه باطل رفته و براي رسيدن به اين هدف، سختي‌‏هاي بسياري را متحمل شدند.

علي رجبي در پايان هدف از برگزاري اين يادواره را زنده نگه داشتن ياد و خاطره و تجديد ميثاق با آرمانهاي والاي  شهدا عنوان كرد.۰۱ / ۰۳ / ۱۳۹۳

نظرات شما
نام و نام خانوادگي :    
ايميل :
نظر شما :
توجه نماييد : نظرات شما پس از تاييد مدير سايت نمايش داده خواهد شد
 
وضعيت نظر جديد : ---


نظرات ارسال شده :

  
تعداد نمايش : ۲۰۱۹
Copyright : www.KongerehSardaran.ir    Email : Info@KongerehSardaran.ir    Powered by : ProgrammersHeaven